Відображаються усі з 40 результатів

Котли Котлант – флагман українського котлобудування

Через постійний ріст цін на енергоносії та дороге підключення газу все більше людей звертають увагу на твердопаливні котли KOTLANT. Сьогодні ринок пропонує не один десяток моделей. Щоб не помилитися з вибором, слід знати основні особливості цього типу опалювального обладнання.
Тож як вибрати твердопаливний котел Котлант? Складність ще і в тому, що виробником пропонується дійсно величезний асортимент товарів. Зорієнтуватися та зрозуміти, який твердопаливний котел краще купити в приватний будинок, не ознайомившись із характеристиками та тонкощами роботи, дуже складно.

Твердопаливні котли Котлант виробництво м. Чернгів

Бренд Котлант широко відомий в інших країнах, який останні п’ятнадцять років ефективно представляє Україну в галузі теплотехніки по всій Європі. Є неодноразовим переможцем міжнародних виставок, займаючи високі місця в багатьох ТОП рейтингах опалювальної техніки.

Завод Котлант тримає провідні позиції (як лідер якості!) у галузі опалення, що постійно стимулює до динамічного розвитку. А виробниче обладнання постійно розширюється та модернізується. Воно складається з автоматизованої лінії для різання листів, гнучкої системи ЧПУ для гнуття, зварювальних постів, токарних та свердлильних верстатів, фрезерувальних машин та фарбувальної лінії з камерою.

Твердотопливные котлы Котлант

Опалювальні котли Котлант – це сучасне та надійне обладнання, яке використовується для обігріву приміщень 50-5000 м². Виготовляються за європейськими стандартами і новітніми технологіями у місті Чернігів.

Вся продукція виробляється з високоякісної сертифікованої сталі 09Г2С на європейському устаткуванні. У виробах використовуються інноваційні технології, які значно підвищують ефективність горіння, збільшують коефіцієнт корисної дії та додаткову тепловіддачу. Термін експлуатації самої техніки становить не менше 20 років.

Твердопаливні котли Котлант

Переваги котлів КОТЛАНТ:

 • Автоматизовані виробничі лінії;
 • Кваліфікована конструкторська група;
 • Високоточне різання металу;
 • Надійні зварювальні шви;
 • Якісне порошкове фарбування;
 • Фірмовий сервіс;
 • Участь у міжнародних виставках;
 • Інноваційна система допалу;
 • Велика тривалість горіння;
 • Чистка 1-2 рази на сезон;
 • Акумулююча ємність для роботи котла не потрібна.

Котли Котлант Макотен

Важно знати:

Котлант КГ, КГУ, (моделі від 20 до 75 кВт), Макотен, бюджетні котли Котлант КО мають проточні водяні колосники. Опалювальні пристрої Котлант КН спочатку комплектуються чавунними колосниковими ґратами. Реальний коефіціент корисної дії котлів – на рівні 85%. Насправді ж – цей показник залежить від виду та якості палива.

kotly kotlant

Котли Котлант дозволяють у контрольованому режимі економно спалювати паливо. Управління роботою здійснюється за допомогою механічного регулятора чи автоматики європейської якості. На 1 повному завантаженні при компактному укладанні, дані агрегати здатні пропрацювати до 3 діб (вугілля) і до півдоби на дровах.

Паливо для котлів

Купити котел тривалого горіння неважко, складніше визначитися з функціоналом та видом устаткування, так як їх велика кількість модифікацій викликає занепокоєння

Дрова для котлів Котлант

Чому варто купити КОТЛАНТ у нас

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Безкоштовна доставка від заводу!

Телефони менеджера

Значок киевстарKyivstar 097 686 00 90

Значок МТСVodafone 050 773 45 41