Відображаються усі з 18 результатів

Твердопаливні котли ARMET є продовженням лінійки моделей тривалого горіння. Комфортно впораються із обігрівом будівель, будинків, котеджів, виробничих приміщень. Відмінною рисою даних опалювальних агрегатів є універсальність. Працюють на будь-якому виді твердого палива. Наявність великого модельного ряду від 10 квт до 120 квт дозволяє опалити як малі, так і великі площі. Залежно від умов експлуатації, сировини, що завантажуються, необхідних температурних режимів, тривалість роботи коливається від півдоби до 5 днів. Виробляються на сучасному устаткуванні імпортного виробництва. Товщина металу складає 5-8 мм.

kotly armet

Варто зауважити, що розробники котлів Армет особливу увагу приділили безпеці експлуатації. Можливості комфортної роботи з автоматичною системою керування. Наявність великої топки та водонаповнюваних колосників дозволило суттєво збільшити тривалість горіння та ККД. Який у певних випадках досягає 86%. А унікальна система спалювання палива дозволяє економно та раціонально витрачати його запаси

У нас: 

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Читайте:

В кочегарку заглядаю раз на тиждень. Як і скільки коштує переробити котел на дровах у пелетний

Наш канал на  YouTube