Відображаються усі з 23 результатів

Thermo Alliance – лінійка твердопаливних котлів універсального типу. Впевнено посіла своє місце серед котлобудівної техніки на території України. Продукція даної компанії позиціонується як бюджетна, якісна та невимоглива до якості палива. Є великий комплекс моделей під будь-якого споживача/користувача.

Котел Термоальянс Вулкан

Використовувати котли Thermo Alliance можна у побутових, комунальних, соціальних приміщеннях. Ці агрегати можуть стати основним джерелом тепла. Або відмінним страховиком при використанні будь-яких інших видів: газові котли, електричні, сонячні батареї та інше.

Що потрібно знати про котли Thermo Alliance

Виробник залишає за користувачем вибір у вигляді різнобічних серій котлів та для будь-яких середовищ використання. Можна знайти відповідне обладнання для опалення виключно на дровах. Докупити до вже існуючого, або взагалі використати котел, що працює тільки на пелетах.

Також є моделі для роботи виключно на вугільному вигляді паливної сировини. Існують моделі із комбіновані.

Робляться котли марки Thermo Alliance на Чугуївському Заводі Паливної Апаратури.

Вся твердопаливна продукція фірми Thermo Alliance поділяється на 3 основні напрямки:

 • Твердотопаливні котли серії Magnum;
 • Твердотопаливні котли серії Ferrum;
 • Твердотопаливні котли серії Vulcan.
 1. Magnum. У цій серії виробляються солдати для базового спектру користувача. Невеликі потужності, продукція випускається у моделях: 10-20 кВт. Дозволяють зупинитися на виборі саме цієї серії для опалення приміщень: 50 – 200 м2. Стане чудовим вибором для квартирного опалення, за умови не перевищення потужності котлів даної лінійки.
 2. Ferrum. Показовий синій колір говорить про серію Ferrum, котли Thermo Alliance. Мають три двері для ревізії, завантаження, дозавантаження. Відрізняються високоякісним збиранням. Виконані із сталі, мають великий термін експлуатації (15 років).
 3. Vulcan. Серія з великими моделями вибору. Є котли тривалого горіння, пеллетні котли, універсальні агрегати, потужністю 14-100 кВт. Товщина сталі в казанах цієї марки – 6 мм. Сфери використання дуже великі. Як приватний сектор, так і комерційні, побутові будинки.

Конструкційні особливості

Важливо відзначити, що за потенціалом, ці котли вже налаштовані під підключення додаткових конструкційних елементів. Є всі необхідні роз’єми для встановлення різних елементів захисту, контролю та регулювання (датчики температури, механічного регулятора тяги, групи безпеки та інше). Конструкція передбачає можливість підключення автоматики.

Опалювальне обладнання Thermo Alliance – прекрасний вибір молодого виробника, що впевнено розвивається, базується в Україні. Він використовує вітчизняний продукт, а досягнення кінцевого результату – використовує золоті, козацькі руки.

Купуючи продукцію Thermo Alliance у компанії «Котел у домі» – Ви гарантуєте собі сервісну підтримку 24/7 з питань, що стосуються тонкощі керування та роботи котла. Наші спеціалісти допоможуть підібрати Вам відповідні комплектуючі для використання відмінної зв’язки котла та всієї системи опалення. Робіть свій вибір свідомо!

Чому купити Thermo Alliance вигідно у нас? 

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Читайте також: 

В кочегарку заглядаю раз на тиждень. Як і скільки коштує переробити котел на дровах у пелетний