Відображаються усі з 16 результатів

Класичні циліндричні котли у жовтому кольорі, литовського виробництва з першокласних матеріалів із високою якістю забезпечили Стропува лідируючі позиції серед усього паливного обладнання. Протягом понад 20-річного досвіду експлуатації твердопаливних котлів Стропува було знайдено оптимальні рішення, що дозволяють вичавлювати з одиничної маси палива – практично все.

Схема основних конструкційних елементів котлів Stropuva

Схема устройства котла СтропуваКонструкція виробів виконана за принципом: склянка у склянці. Зовнішній та внутрішній циліндри корпусу утворюють водяну сорочку, усередині якої тече теплоносій (вода).
Горіння котлів Stropuva відбувається у верхній частині. Під час спалювання сировини в камері топки, розподільник повітря опускається вниз зі спаданням палива. Таким чином забезпечується постійне відведення відпрацьованих газів у димар. А встановлення біметалевого регулятора дозволяє зробити цей агрегат енергонезалежним та працювати без електрики. Таке виконання дозволяє тримати оптимальну температуру для відведення і відбору теплоти. Що свого часу дозволяє економніше використовувати сировину. Тим самим збільшується ККД та тривалість роботи обладнання на одному завантаженні.

Нижче представлений робочий цикл котлів Stropuva 

Рабочий цикл одной загрузки котла Стропува

Як видно з малюнку вище. Помірний відбір тепла від палива в котлах Стропува (зелена крива), та регулювання його температури горіння, дозволяють зробити робочий цикл одного завантаження більшим. Можна навіть сказати: затягнутим у порівнянні зі стандартними підходами в шахтних твердопаливних котлах (сині криві).

Тобто інженери котлів Stropuva дають користувачам готовий, продуманий продукт, що працює за сформованими практиками та підходами. Наявність такого агрегату у Вашій оселі зможе полегшити “тепле” життя. Звільнити думки в голові від проблем опалення свого житла, для значно важливіших і високих цілей.

Відео огляд котлів Stropuva

Чому котел Стропува вибирають на нашому сайті? 

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.