Котел в Домі – магазин опалювальної техніки в Україні. Тут, на будь-який смак та колір Ви зможете придбати твердопаливні котли, димоходи, автоматику, елементи обв’язки та таке інше.  

Кожному бажаючому купити котел, димохід для свого будинку, потрібен час та сміливість, щоб наважитися на цей відповідальний вчинок. Окрім коштів, користувачеві необхідно ще мати чітке уявлення про те: як зробити правильне підключення, яка необхідна потенційна потужність твердопаливного котла, вивчити та підібрати необхідний тип, змоделювати конструкцію димоходу та ще багато чого. 

Котел в Доме - продажа котлов в Украине

Для допомоги та вирішення, ми пропонуємо: детальніші аналізи, з розширеними можливостями у виборі котлів та димоходів. Тому що крім основних властивостей товару: фото, характеристик, інформації та опису, також надаємо можливість у себе у браузері вивчити обладнання в 3D. Все що необхідно – це трохи зачекати на завантаження моделі в кеш-браузері та вивчати – скільки забажає душа.

Опалювальне обладнання України

Твердопаливні котли та димоходи тільки від кращих заводів – виробників!!!

Твердопаливні котли, димоходи, які пропонує компанія Котел в Домі – виготовляються найкращими заводами-виробниками. На весь товар є повна і чесна інформація, а ще – необхідні патенти та інші офіційні документи. Щоб підкріпити ці слова, в наявності всі сертифікати якості та відповідності на продукцію. Наші фахівці проконсультують про нюанси і всі тонкощі роботи будь-якого опалювального котла, роз’яснять критерії вибору та монтажу димарів. 

Котли твердопаливні купити

Компанія Котел в Домі надасть офіційну гарантію на відповідні моделі твердопаливних котлів тривалого горіння, димоходів, комплектуючих. Також, на нашому сайті є актуальна серія інформаційних матеріалів щодо правильного вибору обладнання, димохідних конструкцій. Зателефонувавши до нас, ви дізнаєтеся про найефективніші та надійніші опалювальні котли, на які потрібно звернути увагу. Ознайомитися з особливостями роботи кожного із видів. Навчитеся правильно робити обв’язку систем опалення, самостійно монтувати димохід та багато іншого. Вся необхідна допомога наших фахівців чекає на Вас.

Котли твердопаливні

Чому «Котел в домі»?

Ми маємо значну інформаційну базу, є багато контактів з виробниками. На сайті завжди свіжі різноманітні мультимедіа новини, пов’язані з котельною індустрією. А ще знаємо, на що в першу чергу потрібно звертути увагу споживачеві, який хоче купить димохід, котел. Наша фахова команда спеціалістів робить все можливе, щоб придбане обладнання для обігріву, відповідало б усім уявленням покупця. З цією метою є підтримка постійного зв’язку із заводами, які виробляють опалювальну техніку. І в міру надходження необхідної інформації знайомимо з нею відвідувачів. Намагаємось об’єднати всі джерела даних та в результаті дати максимально чітку, прозору картину на зацікавлені питання. Основна наша мета — забезпечити інформацією так, щоб кожен бажаючий зміг зробити свій вибір сам. Пам’ятайте: котел в домі – твердопаливні котли, димарі від кращих виробників України!

Твердопаливні котли кращих виробників України

Наш сервіс постійної підтримки завжди допоможе Вам з вибором та відповість на всі питання, що Вас цікавлять. Звертайтеся будь-яким видом зв’зку в зручний для Вас час. Будемо раді допомогти.

 

Твердопаливні котли, димоходи від  Котел в Домі – це те, що Ви шукали

 

Труби з нержавіючої сталі для котлів

Купити котел, димохід, автоматику — у нас

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Котел в домі – надійний партнер на віка!

опалювальні котли та димоходи Україна

Переглянути каталог товарів – тут

Наш канал на YouTube