Показано 1–40 із 53

Котли Бізон від виробника – робіть ставку на лідера! 

Вітчизняний виробник Bizon є одним із найкращих заводів з випуску опалювального обладнання. У будь-якому населеному пункті кожен другий опалювальний агрегат – котел Бізон. Ця торгова марка представлена широким асортиментом, весь модельний ряд складає більше 100 моделей, а це: котли опалення, акумулюючі баки, теплогенератори, різні комплектуючі.

Зараз дуже важко знайти когось, хто не чув про наші котли на твердому паливі Бізон, які випускаються в Україні з 2008 року в Черкаської області м. Корсунь-Шевченківський. Завод виконує замовлення по виготовленню шахтних котлів, тривалого та верхнього горіння, бюджених котлів з варочною поверхнею.

Котлы Бизон купить от производителя

Однією з переваг Бізон це власне конструкторське бюро, яке здатне створювати нові інноваційні проекти, розробляти концепції продукту та організовувати багатосерійне виробництво.

Найкращі інженери заводу спільно з чеськими вченими не тільки розробляють, але й постійно вдосконалюють та адаптують до різних умов використання економічні та надійні котли на твердому паливі Бізон.

Наявність сучасного обладнання, висококваліфікованої команди однодумців – дозволило досягти випуску продукції Бізон на високому рівні, конкурувати з провідними світовими брендами. При цьому, маючи суттєво низькі ціни на весь асортимент.

Ціни на твердопаливні котли Бізон

Опалювальні котли Бізон – обладнання тривалого горіння на твердому паливі. Виготовляються з дотриманням усіх стандартів та ГОСТів. До речі, на всі види товарів Bison ми гарантуємо роботу не менше 15 років.

Котлы Бизон Економ

Переваги котлів Бізон

 • Кваліфікована конструкторська група
 • Високоточне різання металу
 • Надійні зварювальні шви
 • Автоматизовані виробничі лінії
 • Якісне порошкове фарбування
 • Високоякісна сталь
 • Постійний контроль якості
 • Значні складські запаси
 • Зручна логістика
 • Фірмовий сервіс
 • Участь у міжнародних виставках

Бизон - котлы верхнего горения

Верхнього горіння котли Bizon

Котли тривалого горіння серії Bizon D. Дана техніка працює на всіх видах дров’яного палива: дрова, брикети, пелети, тирса, тріска, тирса та інше, що можна віднести до цієї категорії (та хоч ДСП зі старої розваленої стінки або кухні). Комплектується механічним регулятором;

Універсальні котли тривалого горіння серії Bizon U. Модель, що випускається, має дуже велику схожість із серією Bizon D. Однак як паливо використовується різні породи вугілля: антрацит, горішок та інші. Звичайно, з деревним паливом вони також чудово справляються на УРА. Комплектується автоматикою та вентилятором. Конструкція обладнана чавунними колосниками.

Котлы серий Bizon D и Bizon U
Особливість опалювальних котлів Бізон – це реалізація принципу горіння: зверху донизу. Вся магія топки починається у верхній частині бункера. У міру прогорання, поступово опускаючи вниз сировину, що завантажується. Реалізація такого підходу призводить до того, що контролюючи потік повітря в камері згоряння – можна налаштувати горіння, створюючи процес, що тліє. Тління регулюється подачею повітря з камери згоряння. Оскільки в котлах серії Бізон використовується “ефект сірника”, то паливо, навіть дрова, на одній закладці починають горіти набагато довше. Підвищується ККД та тривалості одиничної сили. Тобто – збільшується час горіння котла на одному завантаженні.

Твердопаливні котли Бізон купити з відправкою від виробника

Чому час горіння досягає 48 годин!!!

Реалізація контролю руху відпрацьованих газів у Bizon досягається шляхом створення інженерами:
– контролю подачі повітря до палива;
– Якісного відбору чадних димо-газів.

Ефект дозволяє керувати відпрацьованими продуктами згоряння. Тим самим не засмічуючи саму топку всередині. Організувати автономний контроль динаміки подачі кисню/повітря.
Внаслідок такої роботи рівень ККД досягає позначки 85-92%. А це, безсумнівно, припадає до смаку кожному користувачеві.
Порівняно з аналогічними виробниками котлів, що реалізують схожий принцип, обладнання Бізон асоціюються з зручною ціною покупки. Мають мобільний сервіс підтримки на всій території України.

Сертифікат котлів Bizon

У нас

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Купуйте котли Бізон від виробника!

 

Безкоштовна доставка від заводу!

 

Адреса виробництва

Черкаська область, м. Корсунь-Шевченківський, вул. Ярослава Мудрого, 323А, (район залізничного вокзалу).

Телефони менеджера заводу

Значок киевстарKyivstar 097 686 00 90

Значок МТСVodafone 050 773 45 41

Пам’ятайте: Правильне встановлення – запорука комфорту всередині будинку, здоров’ю та радості сім’ї.

Наш канал на YouTube