Показано 1–40 із 70

Котли ZUBR від виробника – краща якість за меншою ціною!

Твердопаливні котли Зубр – це сучасне, ефективне та високотехнологічне обладнання, яке виробляється в Україні в м. Дніпро. Використовуються як для опалення невеликих приватних будинків, так і для площ комерційних об’єктів нерухомості. За останні 10 років торгова марка Zubr стала широко відома в Україні та країнах східної Європи.
Котли Зубр від виробника

Котли можуть працювати за допомогою ручного управління (відкриття дверцят зольника) або в автоматизованому режимові (за допомогою механічного регулятора тяги чи комплекту автоматики). Конструкція обладнання дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, яке виділяється при спалюванні різних видів палива.

Основний вид: дрова, вугілля, брикети, пелети, тирса, торф. Допоміжне – відходи промисловості та сільськогосподарського сектора.

Котли на твердому паливі Зубр

Котли Зубр мають: місткий бункер завантаження, конвективний канал з колекторно-лабіринтовою системою додаткового тепловідбору та великі двері завантажувального люка.

Моделі виготовляються із якісного металу товщиною не менше 5 мм. Сталь 09Г2С має підвищену стійкість до прогорання та окису. Це гарантія вашої безпеки, надійності та довговічності опалювальних агрегатів. На все обладнання виробником надається гарантія 5 років.

Конструкція шахтного котла Zubr

Корпус теплоізольований, захищений декоративним кожухом з листового металу, пофарбований під тиском і високою температурою порошковою фарбою в заводських умовах.

Котли Зубр проходять контроль якості на всіх етапах виробництва, випробовуються підвищеним тиском 4 атмосфери з відповідною відміткою відділу технічного контролю в паспорті.

Паливо для котлів

Переваги котлів Зубр

 • Гарантія від виробника 5 років;
 • Широкий модельний ряд;
 • Продукція високої якості;
 • Високі технічні характеристики;
 • Надійні та безпечні;
 • Високоефективні;
 • Економічні;
 • Можливість установки електричного ТЕНа.

Переваги котлів Zubr

Виробником забезпечуються справедливі ціни на продукцію ZUBR, що робить її значно дешевше імпортних та інших українських котлів.

Котли твердопаливні Зубр

Купуючи котел Зубр – робіть ставку на лідера!

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Купити котел Зубр з відправкою прямо з завода, минаючи посередників, отримати гарантію від виробника 5 років та кращу ціну можливо на нашому сайті.

Безкоштовна доставка від заводу!

Котел Зубр

Важливо пам’ятати:

Потужність котла необхідно підбирати виходячи з: площі та обсягу опалювального приміщення (сумарно), тепловтрат і ступеня утепленості, режиму провітрювання і вентиляції, кліматичної зони об’єкта, наявності в регіоні обмежень за певними видами палива, цінової сегментації.

Виробництво котлів Зубр

Телефони менеджера 

Значок киевстарKyivstar 097 686 00 90

Значок МТСVodafone 050 773 45 41