Твердотопаливні котли – топові моделі кращих виробників України!

Шукаєте твердопаливні котли тривалого горіння? Не знаєте, на якій конкретній моделі зупинити свій вибір? Перебуваєте в постійних сумнівах та роздумах: варто купити твердопаливний котел, чи ні? Не можете самостійно визначитися з перевагами та недоліками? Є багато питань по роботі та обслуговуванню? Тоді – Вам дійсно сюди.

Твердопаливні котли

Для проведення власного аналізу, дозвольте запропонувати інформаційну платформу. У нашому арсеналі Ви знайдете велику кількість відповідей на різні питання з опалювальної техніки. Є можливість в зручний час, детально роз’яснити переваги та недоліки твердопаливних котлів різних виробників.

Твердотопливные котлы от лучших производителей

Щоб бути в курсі свіжих новин, ми постійно ведемо інформаційну сторінку Вікіпедія Тепла, до якої можливо завітати і дізнатися про щось нове та корисне для себе. Тут багато різноманітної інформації про сучасні моделі котлів, їх характеристики, властивості, особливості експлуатації. А ще можливо: самостійно вивчити конструкцію, види монтажу систем опалення, розглянути ефективні схеми підключення устаткування, навчитися виконувати обв’язку та багато іншого. Використовуючи інтернет та інші інфоресурси, є можливість швидко перевірити всю інформацію, надану нашими спеціалістами, зробити порівняльний аналіз будь-якого опалювального обладнання. Пам’ятайте, ми працюємо лише з офіційними виробниками котельної техніки та комплектуючих і зацікавлені в тому, щоб Ви були постійно оточені теплом та затишком.

Котлы Корди на дровах

Чому Ми?

Крокуючи в ногу з часом, намагаємося наповнювати інформаційну базу з питань опалювальної техніки: у вигляді відеоматеріалів, оглядів, 3Д моделювання, постів новин та статей. Компанія Котел в Домі” – пропонує відвідувачам та потенційним клієнтам самостійно оцінити можливості тих чи інших видів твердопаливних котлів.

Купити котли твердопаливні

На сайті – лише сучасні опалювальні котли від найкращих виробників України. Тут є унікальна можливість будь-кому на власні очі самому “помацати” котел та ознайомитися з тонкощами його конструкції. Використовуючи 3D моделі, більш детальніше вивчити найпопулярніші марки та їх види. Ми зробили все для того, щоб Ваш вибір був максимально об’єктивним та повним. Хай щастить! Все буде Україна!!!

Найкращі котли на дровах довготривалого горіння

Наша компанія пропонує широкий вибір тільки найкращих твердопаливних котлів, які характеризуються відмінними технічними характеристиками та надійністю. Завдяки великій різноманітності вибору є можливість придбати необхідну модель вже зараз.

Вибираючи твердопаливний котел тривалого горіння у нас, Ви купуєте продукт європейської якості за вигідною ціною, яка буде служити Вам довгі роки.

Безкоштовна доставка!

У нас

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Телефони менеджерів 

Значок киевстарKyivstar 097 686 00 90

Значок МТСVodafone 050 773 45 41