Сучасний світ котлів 21 століття у магазині Котел в Домі

Компанія КОТЕЛ В ДОМІ — це торгове об’єднання, яке займається продажем та монтажем котлів, димоходів, опалювального обладнання на всій території України. Компанія намагається дати кожному покупцеві слушні та практичні поради щодо вибору якісного товару. На ринку опалювального обладнання працюємо понад 7 років. За цей час фірма Котел в домі спромоглася напрацювати широку базу клієнтів. За рахунок високої якості товарів та послуг — заслужити їхню довіру. У більшості наших менеджерів є власні будинки та великий досвід експлуатації. Кожен наш співробітник має вищу технічну освіту в галузі теплотехніки.

Твердотопливные котлы в интернет - магазине Котел в Доме

Котел в домі – найкраща платформа!

Котел в Домі реалізує продукцію безпосередньо з виробничих площадок безпосередньо кінцевим споживачам. Заводські склади розташовані у кількох великих містах України. Серед них такі бренди: Енергія ТТкотли Бізон, КронасКотлант та інші марки. У нас є можливість купити димохід від виробника та великий спектр комплектуючих із нержавіючої, оцинкованої сталі. Крім того, ми є офіційними представниками та дилерами більш ніж 30 заводів-виробників твердопаливних котлів та котлового обладнання. Надаємо послуги з встановлення, монтажу котлів та опалювальних систем по всій Україні.

Котел в Доме - лучший магазин 2018 года

Прийом замовлень, оплати, консультації з підбору, встановлення та гарантійного та післягарантійного обслуговування надаються щодня крім вихідних) з 9.00 до 18.00.

Компанія Котел в Домі супроводжує покупця безкоштовними консультаціями не лише при виборі опалювального обладнання, а й у процесі його експлуатації.

Димоходи зі сталі від виробника

Усі наші товари мають офіційну гарантію. Комплектуються відповідною документацією (сертифікати, патенти, гігієнічні висновки, гарантійні та сервісні талони тощо).

Ми акредитовані та працюємо більш ніж з 15 комерційними та державними банками на території всієї України. Допомагаємо нашим клієнтам в оформленні кредитів (в т.ч. із отриманням компенсацій на встановлених законом умовах).

Залишайтеся з нами, ми вас не розчаруємо!

 

Comments

  • Лариса. Черкаська обл. Відповіcти

    Купувала в цьому магазині твердопаливний котел та димохід. Все привезли вчасно та і якість дуже файна.

    at
  • Мирослав Степанович. Житомирська обл., м. Миропіль Відповіcти

    Дякую за дуже кваліфіковану роботу та професійну допомогу.

    at

Залишити відповідь

twelve − ten =