Відображаються усі з 8 результатів

Водонагрівачі: особливості та переваги 

Бойлер – водонагрівач є універсальним пристроєм для нагрівання води. Його можна встановити у будь-якому приміщенні (на кухні, у ванній, у коридорі).

Продаж бойлерів у нашому магазині провадиться через невелику форму замовлення. Після цього з вами зв’яжеться менеджер та уточнить усі нюанси. Серед широкого асортименту ви знайдете: комбіновані бойлери, твердопаливні, рідкопаливні та сонячні нагрівачі. Головне, підібрати енергоефективні та найбільш комфортні в експлуатації вироби.

Схема подключения бойлера

Види водонагрівачів

По типу енергоносія вони класифікуються на електричні, газові, непрямого нагріву. Перші працюють від мережі. Газові колонки вимагають підключення до магістрального водопостачання та газопроводу. Бойлери непрямого нагріву працюють від будь-якого нагрівального обладнання. Щоб купити в Україні подібний пристрій, необхідно знати потужність, габаритні розміри, обсяг, країну виробник товару.

Дане обладнання буває: 

  • Електричним накопичувальним – розрізняють настінні та підлогові. Побутовий накопичувальний водонагрівач (бойлер) нагріває воду до 60-70 °C. Він стабільно забезпечуватиме гарячою водою весь будинок.
  • Електричним проточним – компактний, швидко нагріває воду, вимогливий до стану електропроводки, інакше такий «споживач» може вийти з ладу або призвести до короткого замикання. Моделі проточного типу не потребують регулярного чищення та систематичного догляду. Їх доцільно використовувати у приміщеннях тимчасового проживання (заміських будинках, дачах).
  •  Газовим накопичувальним – зберігає великий запас рідини. Зустрічаються із закритою та відкритою камерою згоряння.
  • Газовим проточним – їхня потужність може становити від 17 до 30 кВт. Установку варто довірити досвідченому майстру газової служби.
  • Непрямого нагріву. Підігрів води здійснюється за рахунок твердопаливних котлів у короткий час. У міру використання рідини в бак з водопроводу доливається холодна вода, яка згодом нагрівається до заданої температури. Сучасні моделі працюють у прискореному та стандартному режимах. Для роботи у міжсезоння передбачено електричний тен.

Бойлер косвенного нагрева в доме

Як вибрати водонагрівач?

У випадках, коли придбання газового пристрою виключається через відсутність самого газу, необхідно зупинити вибір на агрегаті непрямого нагрівального типу. Якщо в приміщенні встановлений твердопаливний котел, правильним рішенням буде встановлення водонагрівача непрямого нагріву. Він більш економічний у використанні, ніж електричний та газовий.
Купуючи водонагрівачі (бойлери), в першу чергу потрібно звернути увагу не лише на ціну, але й на обсяг резервуара (він буває від 30 до 500 літрів). Для одного споживача оптимальним є водонагрівач об’ємом 30-40 літрів води, для невеликої родини зручним стане варіант від 60 літрів та вище. Варто пам’ятати, що чим більший об’єм бака, тим довше він нагріватиметься (наприклад, 100-літрові гіганти нагрівають воду до 2 годин).

Схема бойлер

Водонагрівач – функціональний прилад, незалежно від ціни та виробника потребує періодичного обслуговування. Нагрівальний елемент (ТЕН) рекомендується чистити від накипу не рідше 1 разу на 2 роки.

Наш магазин пропонує купити бойлер у Києві наступних торгових марок: Ariston, Atlantic, Bosch, Gorenje, Eldom, Electrolux, Gorenje, ISTO, KLIMA HITZE, Zanussi, WILLER, Thermex, Tesy. Вони порадують тривалим терміном служби та високою продуктивністю.

Не знаєте, де купити бойлер непрямого нагріву в Україні за ціною без переплат? Компанія «Котел у домі» пропонує широкий асортимент сертифікованих водонагрівачів провідних виробників. Вибравши наш сервіс, ви купите нагрівач води за вартістю без націнок, Ми надаємо доставку товару до будь-якої точки України (Київ, Харків, Житомир тощо).

Підписуйтеся на наш канал в YouTube