Відображаються усі з 5 результатів

Твердопаливні піролізні котли тривалого горіння Brick: оптимальний вибір для опалення приміщень великих розмірів. Котел Brick купити Ви завжди зможете у нашій компанії. Ми працюємо лише з оригінальними виробниками котлів.

Даний котел може працювати на всіх видах деревного палива: дерево, брикети, пелети, тріска, тирса, біопаливо. Справжня знахідка лісникам!

Лінійка котлів Brick має потужності: 40 – 140 кВт. Це дозволяє обігрівати будинки від 150 до 1600 м2. Конструкція котла розроблена таким чином, що дозволяє безпечно та максимально екологічно спалювати паливо. Це буде оптимальним рішенням використовувати ці котли для підприємств: школи, садки, лікарні тощо.

ЕКОЛОГІЯ – НАШЕ ВСЕ!!!

Паливо, що знаходиться в казані, горить без диму. Така тенденція дуже позитивна та оптимальна в умовах нашого життя. Крім цього, повне спалювання палива в котлі забезпечує відсутність викидів шкідливих речовин в атмосферу.

Порівнюючи твердопаливні котли різних виробників, принципів горіння, підходів до керування, Ви можете зупинити свій вибір на даній лінійці. Виробник приділив велику увагу не лише екології, а й безпеці для користувача.

Не час слухати гучні тексти, порівняй котли різних потужностей, познайомся з конструкцією сам і зроби свій вибір!!!

Види, каталог продукції, вартість  взнати ТУТ