Відображаються усі з 4 результатів

Котли Неус – починай економити сьогодні!

Твердопаливні котли Неус (Neus) за останні 10 років стали широко відомі в Україні та країнах східної Європи. Це сучасне, високотехнологічне та ефективне обладнання, яке сконструйоване в Польщі та виробляються в Україні в м. Чернігів.  Дані агрегати можуть використовуватися як для розв’язання питань опалення невеликих приватних будинків, так і для площ комерційних об’єктів нерухомості.
Основний вид палива: дрова, вугілля, брикети, пелети, тирса, торф. Допоміжне – відходи промисловості та сільськогосподарського сектора. Котли можуть працювати як за допомогою ручного управління (відкриття дверцят зольника) так і в автоматизованому режимові – механічного регулятора тяги або комплекту автоматики.

Твердопаливні котли Неус
Конструкція котлів дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, яке виділяється при спалюванні різних видів низькокалорійного палива, Котли Неус мають місткий бункер завантаження, конвективний канал з колекторно-лабіринтовою системою додаткового тепловідбору та похилі двері завантажувального люка. Виготовляються із якісної жаротривкої сталі. Корпус котла Neus теплоізольований і захищений декоративним кожухом з листового металу, який фарбується порошковою фарбою під тиском в заводських умовах, а потім запікається під впливом високої температури.

Переваги котлів Неус

  • Надійні та безпечні;
  • Високоефективні
  • Економічні;
  • Автономні;
  • Широкий модельний ряд;
  • Продукція високої якості;
  • Високий технічні характеристики.

Котел Неус Жокер від виробника

Виробником забезпечуються справедливі ціни на котли на твердому паливі НЕУС та іншу продукцію, що робить її значно дешевше імпортних та інших українських аналогів. Бонус: безкоштовна доставка обладнання до вашого будинку при замовленні на нашому сайті.

Важно пам’ятати, що:

Потужність котла необхідно підбирати виходячи з: площі та обсягу опалювального приміщення (сумарно), тепловтрат і ступеня утепленості, режиму провітрювання і вентиляції, кліматичної зони об’єкта, наявності в регіоні обмежень за певними видами палива, цінової сегментації та т. д.

Чому вибирають НЕУС у нас

Скидка Багаторічний досвід
Більше 5 років займаємося поставками та реалізацією твердопалиних котлів
skidka kiev Гарні умови при замовленні
Для постійних покупців діє гнучна система знижок
Акція від Котел в доме Акції для клієнтів
Наші клієнти отрумають бонуси при покупці додаткового обладнання
Доставка по Украине Безкоштовна доставка
Безкоштовно доставляємо котли НЕУС по Україні
Сервис по доставке Кращий сервіс
Для кожного клієнта запропонуємо та підбиремо ефективний товар по ціні/якості
консультация котел в доме Професійні консультації
На всі запитання Ви отримаєте необхідні консультації та відповіді в будь-який час.

Наш канал на YouTube