Відображаються усі з 3 результатів

Neus – починаємо економити разом!

Neus – сучасні твердопаливні котли, які сконструйовані в Польщі та виготовляються відомим українським виробником з багаторічним досвідом у Чернігові. Їх використовують для розв’язання питань опалення невеликих приватних будинків, так і для площ комерційних об’єктів нерухомості.Твердопаливні котли Neus Основний вид палива: дрова, вугілля, брикети, пелети, тирса, торф. Допоміжне – відходи промисловості та сільськогосподарського сектора. Керування роботою обладнання відбувається як за допомогою ручного управління (відкриття дверцят зольника) – просто на природній тязі димоходу, завдяки чому, у випадку аварійного відключення електрики, Ваш будинок все одно не залишиться без опалення. А ще є можливість встановити автоматику імпортного виробництва, що відповідає за безперервне горіння на заданому користувачем рівні.

Конструкція котлів Neus
Конструкція котлів дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, яке виділяється при спалюванні різних видів низькокалорійного палива. Всі моделі виготовляються з якісної жаротривкої сталі та теплоізольовані захисним декоративним кожухом. Котли облаштовуються місткими завантажувальними бункерами, великими дверцятами, сучасними конвективними системати теплознімання.

Твердопаливний котел Neus

Переваги котлів Neus

 • Надійність та безпечність;
 • Висока ефективність функціонування – ККД 85-90%;
 • Значний обсяг топки для дров чи брикетів;
 • Економічне використання різних типів палива;
 • Збільшений термін горіння палива (мінімум 8-24 години);
 • Широкий модельний ряд;
 • Продукція високої якості;
 • Можливість встановлення автоматики та вентилятора;
 • Мінімальний викид вуглекислого газу.

Паливо для котлів

На всіх етапах виробництва твердопаливні котли Neus проходять контроль якості та випробовуються підвищеним тиском 4 атмосфери з відповідною відміткою відділу технічного контролю.

Котли твердопаливні від виробника Neus

Виробником забезпечуються справедливі ціни на котли на твердому паливі Neus та іншу продукцію, що робить її значно дешевше імпортних та інших українських аналогів. Бонус: безплатно доставимо обладнання до вашого будинку при замовленні на нашому сайті.

Чому котли Neus замовляють у нас

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Як купити найкращі твердопаливні котли?

Придбати котел можливо на нашому сайті з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Старий Самбір, Дрогобич, Ізяслав, Коломия, Кілія, Вільшанка, Бориспіль, Ніжин, Прилуки, Павлоград, Сміла, Знам’янка, Олександрія, Кривий Ріг, а також у будь-яке інше місто України. Звертайтесь зручний для Вас час.

Безкоштовна доставка від заводу!

Важливо пам’ятати, що:

Потужність твердопаливних котлів підбирають виходячи з: обсягу опалювальних приміщень, тепловтрат і ступеня утепленості, режиму провітрювання і вентиляції, кліматичної зони об’єкта, наявності в регіоні обмежень за певними видами палива, цінової сегментації.

Телефони для зв’язку 

Значок киевстарKyivstar 097 686 00 90

Значок МТСVodafone 050 773 45 41