Відображаються усі з 7 результатів

Твердопаливні котли Макситерм постійно займають лідируючі позиції серед опалювальної техніки в Україні. Та більше 10 років виготовляються на великому промисловому підприємстві в м. Харків.

Дана серія – це вдосконалена модель шахтних котлів Холмова 2023 року, зовні обшита енергозберігаючим кожухом, облаштована багатоканальним теплообмінником та додатковою задвижкою для розпалювання. Унікальною особливістю є: сама система спалювання палива, утеплення дверок вермикулітом та збільшений час роботи на повному завантаженні. Дрова горять у середньому 8 та більше годин, вугілля до двох діб. Завантажувальна камера досить містка. На відміну від інших котлів на твердому паливі, Maxiterm не схильні до утворення конденсату, легко обслуговуються (чистка, ревізія і контроль), мають великий термін служби. Для виготовлення обладнання, виробником використовуються тількі високоякісні європейські комплектуючі.

 MaxiTerm котлы шахтного типаКотли шахтного типу Maxiterm мають доволі значну колекцію позитивних відгуків користувачів. А ще відмінно себе зарекомендували під час реальної роботи в Україні та інших країнах. Експлуатація обладнання доволі легка, не потребує додаткових вмінь і навиків.

Шахтні котли Мксітерм

Опалювальні котли Максітерм виділяються чудовим коефіцієнтом корисної дії та забезпечують мінімізоване споживання паливної сировини. Вони добре працюють на будь-якому його вигляді: (дрова, тріска, пелети, брикети, кам’яне вугілля).

Паливо для котлів

Котли можна встановлювати в системи опалення з циркуляційним насосом та в системи з природними нахилами труб. При монтажі будь-якого твердопаливного агрегату рекомендується обов’язкове встановлення малого кола водоциркуляції (підмішування гарячої води). У котлах Максітерм, в деяких випадках при дотриманні певних правил експлуатації, цей контур є не обов’язковим. Щоб збільшити коефіцієнт корисної дії, в камері спалювання встановлена розгорнута конструкція теплообмінника. У комплекті йде вбудований термометр – імпортного виробництва. Є місце під встановлення та підключення механічного терморегулятора на ланцюжку патронного типу.

Чому вигідно купити котли Макситерм у нас:

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

ЧИТАЙТЕ:  Твердопаливні котли на дровах – економні в роботі