Відображаються усі з 4 результатів

Акумулюючі ємності – гарантія ефективної роботи котла 

Теплоакумулюючі ємності використовуються для акумуляції, зберігання та розподілу води та інших рідин. Часто буферні баки служать систем опалення та водопостачання. Вони значно підвищують ефективність таких систем, забезпечують оптимальне горіння опалювальних котлів, збільшують реальну продуктивність сонячних колекторів. Такі пристрої знижують експлуатаційні витрати, економлять паливо, при цьому підвищують коефіцієнт корисної дії роботи системи та роблять її безпечнішою. Термобаки дозволяють берегти паливні природні ресурси, а також за рахунок контрольованого процесу горіння здатні знижувати викиди шкідливих речовин в атмосферу. Їх можна підключати до більшості теплогенеруючих агрегатів. Перелік яких великий:  твердотпаливні котли, електричні котли, сонячні колектори, каміни та т.і.

Аккумулирующие емкости для котлов

Що потрібно пам’ятати

Підбір розміру та обсягу буферних баків повинен проводитися досвідченими фахівцями залежно від конкретної ситуації. На це впливає кількість води в загальній системі, вид і потужність котла, теплоносій, що обігрівається приміщення, його тепловтрати і т.д. На етапі проектування потрібно враховувати ширину дверних прорізів і проходів для занесення теплоакумуляторів всередину. Виробляються буферні ємності із сталі методом гнуття та зварювання. На внутрішні та зовнішні поверхні наносяться ґрунтовка, фарба або емаль. Утеплювач може бути виготовлений із різних матеріалів – від пінопласту до базальтової вати.

Переваги

Позитивним аспектом використання теплоакумуляторів є те, що за рахунок вирівнювання режимів роботи твердопаливних та інших котлів збільшується загальний термін їхньої служби. Обладнання працює на умовно постійної потужності, без стрибків та теплових ударів, тому навантаження зменшується.
А ще: ємності виконують функцію термосів – якщо користувач з будь-яких причин вчасно не зробив чергову закладку палива в твердопаливний котел або зникла електрика і електрокотел зупинився, то гаряча вода, що накопичена в ємності, все одно забезпечуватиме систему опалення теплом. І вона зігріватиме Ваше житло. А у разі надмірно нагрітої води, ємність спрацює як розширювальний бак – теплові розширення води будуть частково компенсовані.

Буферные баки

Схема підключення допоможе правильно встановити ємність для опалення, що акумулює, що забезпечить стабільну роботу всієї системи. Цей агрегат захистить котел від перегріву та збільшує його тепловіддачу.

Особливості акумулюючих ємностей 

Акумулюючі баки відрізняються за обсягом, розміром, типом розташування (горизонтальні, вертикальні), наявності термоізоляції, наявності додаткових теплообмінників. Іноді ці вироби можуть додатково комплектуватися електричними тенами (для підігріву води та використання її для побутових потреб на споживання). В Україні виробляється різних форм та обсягів (від 200 до 3000 літрів). Щоб опалювальна система працювала з високою продуктивністю, необхідно купити ємність, що акумулює. Вона може використовуватися в системах опалення як з одним, так і з кількома джерелами тепла.

Причини купівлі буферного баку

Сучасні теплоакумулятори мають такі переваги:

 • Захист від механічних ушкоджень. Акумулюючі ємності для опалення виготовляють із міцних матеріалів із антикорозійним покриттям.
 • Економічність ресурсів. Можливість економії до 30% енергоносія.
 • Тривала експлуатація. Завдяки чудовій якості, такі агрегати потішать довговічністю.
 • Поступовий розподіл тепла. Встановивши акумулюючі ємності для котлів, ви забезпечите свій будинок стабільним теплом та заощадите на електроенергії.
 • Зручність. Не потребує додаткових витрат на обслуговування.

Якщо ви вирішите купити ємності, що акумулюють, для систем опалення, то ви зробите разове вкладення коштів, яке дозволить вам непогано заощадити на опаленні в холодний період. Теплоакумулятор значно зменшить витрати пального та забезпечить безперебійну роботу опалення.
Бажаєте придбати буферні баки без переплат? Звертайтесь до нас. Ми постачаємо надійну продукцію від провідних виробників. Наші менеджери готові надати безкоштовну консультацію щодо особливостей монтажу пристрою.

У нас

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Телефони менеджерів

Значок киевстарKyivstar 097 686 00 90

Значок МТСVodafone 050 773 45 41