Відображаються усі з 17 результатів

Твердопаливні котли Буран за останнє десятиліття стали широко відомими серед величезної кількості шанувальників опалювальної техніки. Чудово справляються з утилізацією низькопробного палива. Виготовляються на сучасному високотехнологічному обладнанні. Виробництво має усі етапи контролю. Кожен котел, перш ніж знайти свого власника, проходить підвищену перевірку на міцність та якість. Мають гідні технічні характеристики, мають прекрасний зовнішній вигляд.

Котлы Буран

В даний час широко застосовуються при заміні газових котлів, пристроїв на твердому паливі з низьким ККД. Конструкція та принцип роботи дозволяє встановлювати їх у житлові приміщення, паралельно з іншим обладнанням. Прості у повсякденному обслуговуванні. Нескладні в монтажі та підключенні. Цілком адаптовані до сучасної автоматики для котлів. Мають підвищений комфорт. Широко застосовуються для обігріву великих приміщень та забезпечення автономного гарячого водопостачання.

Чому купують котли Буран в Котел в Домі? 

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Читайте

Рейтинг лучших твердотопливных котлов 2021 года 🔥 ГОРЯЩАЯ Десятка