Котли Маяк – гідний вибір для опалення на твердому паливі

Виробництво котлів Маяк здійснюється на сучасній українській, розташованій у м. Зміїв Харківської області. Сам завод повністю роботизовано сучасним обладнанням. Це дуже популярний бренд, який підтримує високий стандарт якості.
Асортимент продукції включає: котли (тривалого горіння, традиційні, пелетні, шахтні), теплоакумулятори і комплектуючі.

Производство котлов Маяк осуществляется на современном украинском, расположенном в г. Змиеве Харьковской области. Сам завод полностью роботизирован современным оборудованием.  Это очень популярный бренд, поддерживающий высокий стандарт качества.
Ассортимент продукции включает в себя: котлы (длительного горения, традиционные, пеллетные, шахтные), теплоаккумуляторы и комплектующие.

Переваги

Невисока ціна продукції разом із гарною якістю є відмінною рисою Маяк порівняно з аналогічним обладнанням інших виробників.
При правильній експлуатації термін служби котлів становить не менше 20 років. Це досягається завдяки жаростійкій сталі товщиною від 4 до 9 мм, при використанні роботизованого різання та згинання металу, а також його зварювання. На сьогоднішній день випускаються моделі різних потужностей та відмінних конструкцій. Для опалення невеликих приміщень користуються підвищеним попитом твердотопи Маяк з чавунними колосниками. Ціна котлів даної лінійки невелика. При цьому якість виконання на найвищому рівні. Якісний матеріал (сталь 09Г2С), велика топка, вдосконалена конструкція. Це “три кити”, за допомогою яких – котли опалення мають характеристики роботи, що не поступаються європейському обладнанню. Більш удосконалені моделі, з красивим дизайном, з широким за потужністю спектром – це три дверні агрегати Маяк Стандарт з водоохолоджуваними колосниками.

Котли Маяк Украина

Робота в парі з автоматикою та вентиляторами, дозволила досягти економної витрати палива. Також суттєво збільшилася тривалість горіння на одній закладці. ККД таких котлів не менше 85%. Для опалення великих площ: виробничих будівель, об’єктів соціальної сфери, супермаркетів, адміністративних будівель випускаються промислові котли Маяк. Потужність яких коливається до 100 кВт. Вони універсальні, можуть працювати будь-якому вигляді паливної сировини.

Чому вибирають котли Маяк у нас:

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Читайте:

Чернигов — столица котлостроения лучших котлов в Украине