Показано 1–40 із 55

Котли тривалого горіння IDMAR від виробника

Компанія Idmar на власному заводі виготовляє твердопаливні котли Ідмар різних модифікацій та потужностей. У виробництві застосовуються найкращі верстати для роботи з металом. Сучасне обладнання виводить якість готової продукції на новий рівень, тим самим підвищуючи термін експлуатації та надійність.

Ціни на котли Ідмар

Конструкторське бюро Ідмар Україна – це понад 17 років успішного розвитку твердопаливних котлів на ринку України. На все обладнання виробником надається гарантія 5 років.

Всі етапи виготовлення від різання металу до готового виробу ретельно контролюються фахівцями. Котли Ідмар одні з найкращих твердопаливних котлів у своїй категорії в Україні. Завдяки власному виробництву завод надає доступні ціни для кінцевого споживача.

Твердопаливні котли Ідмар від виробника Україна

Переваги котлів Idmar

Твердопаливні котли ІДМАР виготовляються із жароміцної сталі 5-8 мм, відносяться до опалювальних пристроїв тривалого горіння. Оснащені унікальною багатоточковою системою спалювання палива, великою камерою топки, мають проточні колосники. Як паливо можна використовувати дрова, вугілля, торф, брикети. Тривалість горіння становить від 8 до 54 годин. Працюють: як котли класичного типу та як верхнього горіння. Контроль за процесом спалювання сировини здійснюється за допомогою механічного регулятора тяги або автоматики. Коефіцієнт корисної дії досягає рівня — 89%, що є найкращим показником на ринку. Продукцію сертифіковано в Україні.
Твердопаливні котли тривалого горіння Ідмар

Чому Ідмар вибирають у нас

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Сертифікат котлів Ідмар

Безкоштовна доставка котлів та парогенераторів у будь-яку точку країни!

Котел Ідмар з плитою

Відео

Зв’язок з менеджером заводу

Значок киевстарKyivstar 097 686 00 90

Значок МТСVodafone 050 773 45 41

Наш канал на YouTube