Відображаються усі з 40 результатів

Твердопаливні котли на дровах – найбажаніші моделі в Україні

В останній час, твердопаливні котли на дровах покращеної модифікації стали широко застосувати для обігріву. Їх переваги очевидні: вони довговічні й витривалі, зручні та практичні у використанні. Більше того, згорання такого палива є екологічним, а залишки легко утилізуються.

Сучасні котли для дров – це економічні і високоефективні опалювальні пристрої, які швидко увійшли в довіру та стали народними улюбленцями. По-перше, вони найдешевші, а по-друге – здатні чудово забезпечувати теплом різні об’єкти. Важно знайти тверде паливо, недороге й водночас, даючи велику кількість тепла, на якому добре працювала опалювальна техніка. В наших котлах дрова, тирса, тріска чудово горять протягом великого проміжку часу. Тобто, це обладнання тривалого горіння.

Шахтные котлы Холмова. Котел в Доме

Потрібно пам’ятати, що практично кожен виробник дров’яних котлів намагається вдосконалити їх роботу, значно підвищивши тривалість горіння однієї закладки. Щоб обладнання виділялося прекрасним коефіцієнтом корисної дії та забезпечувало мінімізоване споживання сировини,  потрібно врахувати багато аспектів. Це і якість палива, і спосіб спалювання. А ще сконструювати устаткування певним чинном, передбачити габаритні розміри, систему опалення та багато іншого. Якщо правильно підібрати модель та потужність агрегату, то завантажувати котла прийдеться не частіше ніж один-два рази на добу. В деяких випадках показник горіння може досягати декількох діб.

Котли на дрова

Переваги котлів на дровах

Всі наші котли мають важливу відмінність – найбільше горіння на дровах. Для максимально тривалого часу роботи на одній закладці палива, в виробах спеціально збільшують місткість завантажувальної камери. У невеликій моделі з продуктивністю 10 кВт – об’єм топки становить 110 літрів! Що є найкращою місткістю серед котлів-аналогів такої ж потужності, які пропонуються на ринку України. Чим більші завантажувальні дверцята, тим краще експлуатувати. Ви зможете легко завантажувати навіть найбільші поліна і заготівля дров на сезон займе для Вас менше часу.

Дров'яні котли опалення

Наприклад, повна вага котла для 10 кВт моделі – мінімум 199 кг, підтверджує якість та товщину металу. Це гарантія вашої безпеки, надійності і довговічності опалювального агрегату.

Модельний ряд лінійки стартує з 8 кВт. Далі йдуть потужності 10 кВт, 12 кВт, 15 кВт, 18 кВт, 20 кВт, 25 кВт, 32 кВт, 40 кВт, 55 кВт, 75 та 99 кВт. Всі варіанти є в наявності та доступні до відправки.

Твердопаливні котли на дровах

Наразі найбільш універсальним, доступним та недорогим способом опалення приміщень є твердопаливні котли на дровах. В нашій країні вони мають великий попит, а в Європі вони дуже часто займають провідні позиції. Тож вам залишається тільки обрати той вид твердопаливного котла, який підходить саме вам

Дрова для котла

Чому краще купити котли на дровах у нас

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Телефони менеджерів

Значок киевстарKyivstar 097 686 00 90

Значок МТСVodafone  050 773 45 41