Твердопаливні котли Marten (Мартен) – опалювальне обладнання тривалого горіння. Варіації моделей даної марки дозволять користувачеві вибрати котел Мартен для своєї житлової площі. В арсеналі заводу є вироби потужністю: 12 – 80 кВт, що дозволяють опалювати приміщення до 1000 кв. м. Однією з найцікавіших особливостей, яку впровадили інженери Marten це наявність варильних поверхонь. Плити на котлах використовуються для нагріву води, а ще частину теплової енергії можна направити на приготування їжі.

Не голодний котел – ситий і господар!

Котлы Marten

Також є можливість комплектувати твердопаливні котли даної серії необхідним додатковим обладнанням: автоматичними контролерами, вентиляторами, циркуляційними насосами димоходами, триходовими клапанами, аварійними системами захисту та інше.
Для приватної системи обігріву котли на твердому паливі Marten випускаються в чотирьох основних категоріях:

 • Marten Praktik – серія твердопаливних котлів є інноваційним обладнанням з високим показником ефективності роботи.
 • Marten Base – серія бюджетних твердопаливних казанів. Випускаються в потужностях: 12-18 кВт;
 • Marten Comfort – котли тривалого горіння, що працюють на дровах, тирсі, вугіллі, торфі та інших видах палива. Потужна складова устаткування дозволяє використовувати їх в індустріальних та громадських приміщеннях (готелі, офіси, торговельні приміщення тощо) до 1000 кв. м. Їх теплова потужність – від 12 кВт до 80 кВт;
 • Линейка Marten Comfort Pellet – це модифіковані котли серії Marten Comfort – з наявністю автоматичної подачі палива – пелети та агропелети. Мають високий ККД та більшу тривалість роботи на одній закладці палива. Такі котли комплектуються пелетними пальниками. Потужність модельного ряду: 20-80 кВт.

Котел Мартен

Чому котли Мартен замовляють у нас:

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.