Компанія Котел в Домі повідомляє, що найбільш вигідними є кредити за державною програмою «Енергоефективність». За умовами цієї програми, покупці отримують компенсацію від держави у розмірі до 20% суми кредиту. За даними кредитами, мінімальний початковий внесок за рахунок власних коштів покупця (позичальника) – 10%. Але якщо офіційних доходів у позичальника недостатньо, цей внесок може бути збільшений до 40-60% від вартості товару. За кредитом “Теплий будинок” позичальники оплачують чинну відсоткову ставку банку, яка нараховується на фактичну заборгованість. Тому, вигода від цього кредитного інструменту залежить від терміну користування кредитом. Ці кредити можна погашати достроково. Тобто якщо позичальник зможе погасити кредит протягом 1-2 місяців, то чиста вигода складе близько 15-18% від суми кредиту. Якщо термін кредиту розтягнеться більше 1-2 місяців, то не виключено, що банківський відсоток нівелює вигоду від компенсації. У будь-якому разі кредит виходить на «пільгових» умовах (або часткова компенсація, або нульова відсоткова ставка, або низький відсоток), що також дуже вигідно.

За програмою «ТЕПЛИЙ КРЕДИТ» 2020 року працюють такі державні банки: Ощадбанк, Укргазбанк, Приватбанк (Про фактичну дію даної програми на даний момент з’ясовуйте у наших менеджерів). Фактична вигода і розмір компенсації за цією програмою також залежать від терміну користування кредитом, розмірів платежів по ньому, платоспроможності позичальника та інших факторів.

Теплый дом - кредиты по программе энергоэффективности

Придбати у нас товар можна як за готівковий/безготівковий розрахунок, так і на виплат, оплату частинами або кредит.

Розстрочка оформлюється у вигляді двостороннього договору між нами та покупцем. Максимальний термін розстрочки – 4 місяці.

Зручністю розстрочки є те, що вона безвідсоткова і покупець не переплачує жодної копійки від вартості товару, що купується. Платежі розбиваються рівними частинами на період дії договору, покупець має право без штрафних санкцій і комісій достроково погасити заборгованість.

Незручністю є те, що покупець фактично отримує товар лише на момент здійснення останнього платежу.

Кредит можливо оформити також через будь-який інший банк України. Такі кредити оформлюються на умовах, які діють у конкретних банках (точніше з’ясовуйте безпосередньо у зручних Вам відділеннях).

Який вид кредиту Ви б не обрали, Зверніть увагу, що кредит – це насамперед грошова позичка на платній основі. Цей інструмент потрібно використовувати насамперед тоді, коли вам потрібно саме пролонгувати у часі платежі за товар, з метою зниження фінансового навантаження.

Процедура оформлення кредиту

Для того, щоб ми допомогли Вам оформити один із вищезгаданих кредитів Вам потрібно:

  • залишити заявку на зворотній дзвінок на нашому сайті або зателефонувати нам на один із контактних телефонів;
  • залишити свої особисті дані (ПІБ, адреса доставки, зручний спосіб доставки товару, який конкретно товар і в якій комплектації Вам необхідний, іноді потрібно ІПН);
  • ми зробимо рахунок-фактуру і безпосередньо відправимо його на зручне відділення банку за допомогою електронної пошти (або можемо відправити його оригінал відразу Вам на відділення НОВОЇ ПОШТИДелівері);
  • після отримання співробітниками банку рахунки-фактури Вас запросять до банку, куди Ви повинні принести необхідні для розгляду можливості видачі кредиту документи (паспорт, ІПН, довідку про доходи за 6 міс., заповнити на місці анкети);
  • після цього протягом 2-5 днів банк відповідає. Якщо відповідь позитивна – Ви робите початковий внесок у касу банку, банк додає до цього внеску кредит та вся сума перераховується нам;
  • після отримання нами всієї суми протягом 1-3 робочих днів, ми відправляємо товар за вказаною Вами адресою (НОВА ПОШТА, ДЕЛІВЕРІ – на Ваш вибір).

Часто у наших потенційних покупців виникають побоювання на кшталт «А що буде якщо я, чи банк перерахують гроші КОТЕЛ У ДОМІ (продавцю)? А товар я від них ніколи не отримаю чи отримаю, але із великою затримкою?». Ми привертаємо Вашу увагу, що процедура верифікації та акредитації у банках дуже складна, її не проходять фірми-одноденки. У нас підписані договори генерального співробітництва, ми перебуваємо у списку «надійних постачальників» багатьох банків України та беремо участь у оформленні сотень кредитів на місяць.

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

Переглянути весь прайс