Відображаються усі з 6 результатів

Котли KRAFT – енергоефективне обладнання № 1

Твердопаливні котли KRAFT створені зусиллями вітчизняних та німецьких експертів в Україні. Призначені для обігріву житлових, побутових, виробничих та інших приміщень, в яких обладнана система центрального опалення. Конструкція обладнання дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, що виділяється при спалюванні різних видів низькокалорійного твердого палива.

Паливо для котлів

А це можуть бути: дрова, вугілля, тирса, опилки, торф’яні брикети та ін. При цьому найбільша теплопродуктивність обладнаня досягається при спалюванні антрациту та пелет.

Котли Крафт в Україні вигідно, недорого

Переваги твердопаливних котлів КРАФТ

 • Продукція високої якості.
  KRAFT котли виготовляються українським виробником із залученням вітчизняних та европейських спеціалістів. Обладнання відрізняється тривалим часом горіння, високими технічними характеристиками роботи, має дуже великий термін експлуатації.
 • Надійні та безпечні
  Котли торгової марки KRAFT відмінно зарекомендували себе серед споживачів. Все устаткування сучасне і безпечне, екологічне та зручне у використанні. Ефективно працює на твердому паливі і допомагає суттєво економити на опаленні.
 • Вигідні пропозиції
  Виробником забезпечуються справедливі ціни на котли та іншу продукцію, що робить її значно дешевше імпортних та інших українських аналогів. Бонус: безкоштовна доставка котла до вашого будинку надається при кожному замовленні.

Котел Крафт S 12 квт

Чому вибирають KRAFT у нас

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Телефони менеджера

Значок киевстарKyivstar 097 686 00 90

Значок МТСVodafone 050 773 45 41

Наш канал на YouTube