Відображаються усі з 6 результатів

Fresco котли  з великою тривалістю горіння на дровах

Твердопаливні котли верхнього горіння Fresco відомі своїм унікальним принципом спалювання верхнього шару палива. Його можна порівняти з горінням сірника, що є набагато ефективнішим чим інші, оскільки під час роботи горить тільки зверху паливний масив. Внаслідок цього, обладнання на одному завантаженні працює дуже тривалий час, рівномірно розподіляючи теплову енергію. Така методика застосовується практично у всіх моделях цієї компанії, що і робить її лідером на вітчизняному та зарубіжних ринках.

Котли верхнього горіння Fresco

Фреско –  сучасні котли верхнього горіння. Для роботи використовують: деревину та деревні відходи, тріску, торфобрикети, вугілля і т.д. При цьому продуктивність та коефіцієнт корисної дії безпосередньо залежить саме від якості та калорійності палива, що застосовується.

Паливо для котлів

На одному завантаженні дровами твердих порід показники роботи устаткування досягають 36 годин, на вугіллі до 5 діб. В окремих випадках параметри тривалості реального горіння можуть відрізнятися. А ще котли Фреско мають велику камеру згорання, в якій відбувається ефективне нагрівання та теплознімання теплоносія.

Лінійка твердопаливних котлів Фреско

Лінійка Фреско (Fresco) налічує моделі потужністю 10, 15, 20, 30, 40 та 50 кВт. Призначаються котли для обігріву будинків, промислових споруд, офісів, комерційних організацій, навчальних закладів загальною площею до 500 м². Головною перевагою опалювальної техніки є економічність. Завдяки принципу спалювання верхнього шару палива збільшується тривалість горіння та ККД.

Конструкція котлів Фреско

Котли Фреско циліндричної форми, виготовлені з якісного котлового металу, зовні ізольовані товстим шаром теплоізоляційного матеріалу. Паливо завантажується в ручному режимі через завантажувальні дверцята. Камера топки великого обсягу, що дозволяє завантажувати одночасно здорову кількість сировини. Інтенсивність горіння регулюється регулятором тяги. Повітря, перед подачею в топку, попередньо прогрівається та подається через телескопічний розподільник. У міру прогорання палива розподільник під дією своєї ваги опускається вниз. Канали топкових газів розташовані таким чином, щоб дим при виході в димохід віддавав своє тепло стінкам теплообмінника.

Котли із верхнім горінням Фреско - переваги

Фарбуються котли традиційно у червоний та сірий кольори, є дуже надійними та енергоощадними. Для встановлення устаткування не потрібно багато місця.

Переваги котлів Fresco

Завод, знаходиться в Україні! Це дає Вам можливість швидко замовити запчастини для заміни, а не чекати поки їх привезуть з іншої країни. А ще купити необхідне додаткове обладнання, отримати практичну допомогу та професійну консультацію в будь-який час доби.

Чому котли Fresco вибирають  у нас

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Телефони менеджера

Значок киевстар Kyivstar  097 686 00 90

Значок МТСVodafone  050 773 45 41