- Administrator
- Вікіпедія тепла
- 2 коментарі
- Версия люкс, Димохід, Дымоход, Дымоход версии люкс, Дымоход из меди, Дымоход из нержавейки для твердотопливного котла, Дымоход из нержавейки., Дымоход сендвич, Дымоходы, Дымоходы одностенные, Дымоходы сталар, Завод по изготовлению дымоходов, Как убрать смолу в дымоходе, Керамический дымоход, Купить дымоход, Медный дымоход, Модели котлов, Монтаж дымохода, Монтаж дымоходов, Производство дымоходов, Тепло без газа, Труба дымоходная, Труба дымоходная сэндвич цена, Установка дымохода, Чистка дымоходов
Димарі з нержавіючої сталі Україна в будинках – один із найпоширеніших та кращих варіантів облаштування системи димовидалення. Популярність їх обумовлена не тільки надійністю, але й зручністю використання та ефективністю експлуатації з різними видами опалювального обладнання. Якщо у Вас стало запитання: “Який краще димохід для твердопаливного котла?” то однозначно рекомендуємо звернути увагу на димоходи сендвіч. Це конструкція з двох труб різного діаметру, які вставляються одна в іншу. Обидві (зовнішня та внутрішня) виробляються зі сталі трубного прокату, між ними розміщується теплоізоляційний шар – із негорючого матеріалу (зазвичай використовується каолінова вата або базальтова, а ще вермікуліт). Такі утеплювачі мають низький показник теплопровідності, стійкі до дії хімікатів, відрізняються вогне та вологостійкістю. Внутрішня частина конструкції завжди виробляється з нержавіючої сталі, яка витримує вплив високих температур і не зазнає корозії, а зовнішня – з нержавіючих матеріалів, оцинкованого заліза або легованої сталі. Завдяки такому виконанню труби швидко прогріваються, зберігаючи тривалий час високу температуру та водночас не утворюють конденсату. Такі димарі найбільш довговічні. Якщо ви не вирішили, який краще купити димохід для лазні чи для будинку – то перегляньте комини з нержавіючої сталі, оскільки це практично найкращий універсальний варіант.
Переваги димоходів з нержавіючої сталі
- Простота та зручність монтажних робіт. Виробляється величезна кількість сполучних елементів, за рахунок яких кожна людина може зібрати димар потрібної йому довжини та форми.
- Наявність звукоізоляційних властивостей. Завдяки тому, що стінки труб складаються із утеплюючого шару, рівень шуму від тяги значно скорочується.
- Універсальність. Дані системи можуть використовуватись з будь-якими видами палива. Крім того, їх можна встановити як зовні вдома, так і всередині. При цьому не потрібно зводити опори.
- Зовнішня естетичність.
- Високі показники теплоізоляції. За рахунок цього всередині труб не утворюється конденсат.
- Підвищена пожежна безпека. Крім того, що при виробництві конструкції використовують вогнетривкі матеріали, внутрішній шар теплоізоляції перешкоджає тому, щоб зовнішній шар нагрівався. Завдяки цьому знижується вплив на легкозаймисті матеріали, які можуть опинитися в контакті з контуром.
- Гладкий внутрішній шар. Саме такі деталі менше накопичують сажу, тому димар потрібно чистити набагато рідше.
- Тривалий період використання. Якісні нержавіючі матеріали сприяють тому, що якість конструкції залишається високою протягом довгих років. Димар функціонує без втрати первісного функціоналу.
Недоліки
Тим не менш, подібні конструкції все ж таки мають деякі недоліки. До них слід зарахувати:
- Значну вартість;
- Втрату герметичності, яка виникає через звуження та розширення складових елементів димоходу при різких стрибках температури.
Димарі з нержавіючої сталі Україна – їх особливості
Варіанти монтажу
Установка димоходу в будинку
- На димовий патрубок печі кріпиться одинарна труба з металу. Вона встановлюється за “димом”. До або після труби розташовується шибер, який перекриває димар. Місця з’єднання елементів обробляють жаростійким герметиком. При першому використанні печі матеріал твердне, що забезпечує додаткову міцність конструкції, захист від диму та конденсату.
- На одинарній трубі кріпиться початковий сендвіч-елемент: двостінна труба, що герметизується внизу. На ній потім встановлюється основна труба. Початковий елемент монтується “по диму”. Місця з’єднання також обробляються герметиком.
- Починається складання основного димаря. Застосовуються як прямі відрізки, але й коліна, трійники та інші елементи залежно від конфігурації системи. Стики також рекомендується обробити захисним матеріалом.
- При установці через перекриття кріпляться розвантажувальні платформи, а труба кожні 2м стягується хомутами та кріпиться до стійких конструкцій для додаткової жорсткості системи. Бажано виконувати фіксацію у місцях з’єднання елементів. Горючі матеріали перекриттів захищаються базальтовою ватою, що укладається у спеціальний короб.
- Для відрізків з безліччю вигинів та відгалужень необхідно передбачати елементи з ревізійними вікнами для видалення забруднень. Вони розташовані в точках з відкритим доступом до димаря.
- При монтажі димоходу із сендвіч труб через дах застосовуються спеціальні компоненти – конус та фартух. У верхній частині встановлюється оголовок або дефлектор.
Довіритися майстру чи своїм рукам?
Comments
Дякую тому, хто винайшов такі труби. Я б йому пиво поставив)))).
Все, верно, такой вариант прост в установке и долговечен – это плюс. Но цена “кусается” – это минус