Як вибрати котел тривалого горіння з потрібними характеристиками

Твердопаливні котли довготривалого горіння в першу чергу мають попит, там – де немає можливості підключити газові котли. Головне завдання таких пристроїв полягає у обігріві заміських дач, приватних будинків, виробничих приміщень. Відмінною особливістю котлів є тривалий процес при завантаженні однієї порції палива. Час горіння, як правило, становить великий проміжок – від 24 до 72 годин, що у кілька разів більше, ніж звичайні традиційні котли.
Котлы длительного горения от Котел в Доме

Як вибрати котел тривалого горіння?

При покупці устаткування варто звернути увагу на такі моменти:

 1. Потужність. 1 кВт достатньо для обігріву 1010 м2 приміщення, при висоті стелі не більше 3 м.
 2. Матеріал виготовлення. Сталеві варіанти котлів тривалого горіння можна купити в будь-якому місті України за доступнішою ціною, ніж чавунні. У той же час, друга модель більш довговічна.
 3. Конструкція та зручність монтажу. Варто заздалегідь визначитися з приміщенням, в якому встановлюватиметься агрегат, щоб придбати котел потрібних габаритів.

Заказати якісні котли тривалого горіння для приватного будинку від компаній виробників: Altep. Amica. Стропува. Вихлач. Бизон. Буран. Idmar. Bulava. Prozar. Defro. Котлант. Cardon. «Ретра». Зубр. «Огонек». «Неус». Енергія ТТ. Swag. Холмова та т.і. можливо будь-який час за цінами від  14500 гривень.

Твердопаливні котли та основний принцип работи 

Робота котлів полягає в спалюванні палива: вугілля, дров, паливних брикетів, тріски за допомогою верхнього горіння – порція сировини горить зверху вниз або нижнього типу – внизу над колосниками. Відмінною рисою цих видів є те, що в перший – дозавантаження під час роботи не можна робити. При другому методі є можливість зробити закладку в будь-який час. Дані способи утилізації паливної сировини дозволяють значно збільшити період горіння та коефіцієнт корисної дії агрегатів при виділенні теплової енергії.

При експлуатації в конструкцію твердопаливних котлів подається мінімальна кількість кисню. Поки вугілля чи дрова в топці тліють, у бункері накопичується генераторний газ, який потім разом із киснем надходить у камеру згоряння. Завдяки відносно невеликій температурі в системі дрова, брикети, вугілля прогорають на 100%. Особливістю подібних опалювальних котлів є об’ємна камера для закладки палива.

Котлы верхнего горения

 

В Україні обсяги продажів котлів тривалого горіння регулярно збільшуються за рахунок таких переваг цього виду устаткування:

 • висока ефективність функціонування – кКоефіцієнт корисної дії 80-91%;
 • значний обсяг топки для дров чи брикетів;
 • сучасні варіанти казанів оснащені автоматикою, вентилятором подачі повітря;
 • економічне використання різних типів палива;
 • не залежить від електро- та газокомунікацій;
 • збільшений до 4 днів термін горіння палива (мінімум 18-24 години);
 • мінімальний викид вуглекислого газу.

Вирішили купити сучасний котел тривалого горіння за вартістю без переплат (ціна котлів від виробника), з доставкою в Харків, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Чернігів та іншим містам країни? Чи не знаєте, як зробити перший крок? Телефонуйте, звертайтесь до нас, ми завжди з ентузіазмом надамо Вам будь-який вид консультації.

 

 

 

© Україна, Котел в домі

Comments

 • Женька Олегович Відповіcти

  В наш час залишилося тільки січкої і грітися. Все повирубували. вугілля не має. Просто Ж..а.

  at

Залишити відповідь

three × 3 =