Чернігів – столиця котлобудування найкращих твердопаливних котлів

Україна – територія необмежених можливостей та перспектив. Місце, де вже майже 2 тисячоліття народжуються таланти. Хтось розвивається та їде підкорювати світ, хтось робить це у своїх рідних пенатах. Але навіть найпесимістичніша людина – віддає належне таланту українцям.

Дуже цікавим є й те, що кожна з областей України вирізняється унікальністю у своїй галузі… Так, Львів, наприклад, є культурною столицею України. Харків є індустріальною столицею та першою історично. Одеса – перлина біля моря. Миколаїв – місто корабелів. Вінниця – Діснейленд фонтанів. Запоріжжя – історична батьківщина козацтва. Дніпро – кузня космічної галузі. І якщо розглядати всі міста – із них  кожне має свою родзинку та унікальні багаторічні досягнення.
Говорячи про Чернігів, то він має безліч переваг. Чесно кажучи, дуже дивно, що туристична галузь не є основною візитною карткою нашого міста. Він розташований всього за 120 км від Києва, перебуваючи ніби в тіні перед старшим братом. Разом з тим приязність, спокій, гостинність, що відкривається перед відвідувачами цього містечка – просто заворожує. Тут у всій красі збереглися визначні пам’ятки Київської Русі. У цьому старовинному граді, знаменитий чернець Антоній Печерський для князів та простолюдинів збудував Антонієві печери Троїцького монастиря – пам’ятник підземної культової архітектури ХІ-ХІХ століть.
Справді, крім гігантської історичної бази, Чернігів вражає своєю красою ще при в’їзді, і далі просто закохує в себе буквально з перших хвилин.

Твердотопливные котлы в Чернигове

Але краса, культура та благоустрій – це далеко не всі переваги цього граду з тисячолітньою історією. Ще для кожного в нашій країні Чернігів асоціюється з виробництвом твердопаливних котлів. Обласний центр, який виховав чимало космонавтів та видатних льотчиків, що дав путівку в життя багатьом знаменитостям, важко уявити без його опалювальної техніки. Він не один десяток років, є лідером з випуску продукції, що обігріває, по праву може вважатися столицею України котлобудування. Це місто – ЗОЛОТА МАРКА ЯКОСТІ найкращих котлів. Щиро кажучи, зараз важко знайти населений пункт в Україні та країнах ближнього зарубіжжя, який би не був знайомий із твердопаливними котлами цього містечка.

А У НАШОМУ КОТЛОГРАДІ – КОТЛІВ ЯК ДЕПУТАТІВ У РАДІ

У Чернігові розташували свої виробничі потужності такі гіганти опалювальної індустрії як Альтеп (Altep), Котлант (Kotlant), Крафт (Kraft), Кронас (Kronas), Neus. Їх сміливо можливо вносити до рейтингу 10 найкращих виробників опалювальної техніки України, а може навіть у ТОП-5. Щодня сотні твердопаливних котлів виходять із конвеєрів цих заводів, миттєво знаходячи своїх господарів.

 

Ну що ж, давайте детальніше “пройдемося” по кожному з цих виробників:

Neus. За останні 15 років твердопаливні котли цього виробника стали широко відомі в Україні та країнах Східної Європи. Це сучасне високотехнологічне обладнання сконструйовано найкращими польськими теплотехніками. Дані агрегати чудово вирішують питання з опалення невеликих приватних будинків, так і для площ комерційних об’єктів нерухомості. Конструкція котлів дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, що виділяється при спалюванні різних видів низькокалорійного палива. Модельний ряд безмежно великий. Завод може запропонувати різноманітне устаткування із виходом димоходу вверх чи бік. Серед них шахтні вироби, котли верхнього горіння, пелетні. Всі вони виготовляються з жаротривкої сталі, мають підвищений теплоізоляційний шар. Для невеликого сімейного бюджету тут можливо підібрати Економ варіант, які за своїми характеристиками роботи не чим не гірші найкращих аналогів з Європи. Повний прайс ТУТ.

Котлы Неус

 

Котел Неус Жокер

Крафт (Kraft). Наймолодший, але дуже відомий виробник паливного обладнання. Ця техніка сподобалася за новітні технології та високу якість виготовлення. У розробці всіх моделей приймають участь німецькі спеціалісти. А це досить пристойна низка опалювальних приладів. Тут можна знайти: і недорогі з ручним завантаженням, і повністю автоматизовані – з керуванням роботи через інтернет. І хоча котли йдуть з конвеєра заводу в Україні, але обладнання може конкурувати з найвідомішими брендами східної та західної Європи. Котли торгової марки KRAFT чудово зарекомендували себе серед споживачів різної ланки. Всі вони сучасні та безпечні, енергоефективні та зручні в обслуговуванні. Ефективно працюють на твердому паливі та допомагають суттєво економити на опаленні. Ознайомитись з каталогом можливо ТУТ

Твердотопливные котлы Крафт

Кронас (Kronas) – ще одна візитка міста. Вони набули чималої популярності в Україні серед власників твердопаливного обладнання. На сьогоднішній день заводом-виробником випускається новітня техніка з відмінними конструкційними характеристиками. Наприклад, для обігріву невеликих приміщень користуються підвищеним попитом бюджетні КРОНАС ЕКО. Ціна котлів цієї лінійки невелика. При цьому комфортабельність на найвищому рівні. Що “чіпляє” насамперед – якісний матеріал (сталь 5 мм), велика топка, удосконалена система подачі повітря. Це «три складові», за допомогою яких котли опалення мають характеристики роботи, що не поступаються Європейським торговим маркам. А ще є більш удосконалені моделі, з гарним дизайном, з великим за характеристиками спектром. Це агрегати Кронас Унік Нью. Працюючи в парі з автоматикою та турбіною, обладнання економно витрачає паливо. Відповідно – за сезон економія коштів сімейного бюджету досягає до 30%. Плюси такої техніки – це велика тривалість горіння на одній закладці та гарний коефіцієнт корисної дії. Для опалення величезних площ: промислових будівель, об’єктів соціальної сфери, супермаркетів, адміністративних приміщень, випускаються промислові котли потужністю від 100 до 1000 квт. Важливо відзначити, що всі твердопаливні котли універсальні, можуть працювати на будь-якому виді паливної сировини.

котлы Кронас Уник купить. Чернигов

 

Альтеп (Altep). Котли вже давно підтримують високу репутацію кращих та надійних агрегатів на твердому паливі. Їхня ефективність, якість складання та зовнішній вигляд ставлять обладнання на перші позиції різних ТОП рейтингів. І це справді так. Вивчаючи характеристики роботи та знайомлячись з устаткуванням на власні очі, приходиш до висновку, що дана продукція варта поваги. Розробники опалювальної техніки подбали про наявність усіх необхідних аксесуарів у конструкції. Що дає можливість користувачеві самому, без будь-якої допомоги, підключати та налаштовувати всі необхідні комплектуючі. Насамперед: автоматику, вентилятор, димосос, пелетний пальник, термометр, групу безпеки, аварійний клапан скидання підвищеного тиску.
За наявності інтернету та сучасних пристроїв управління, твердопаливні котли Альтеп, точніше режим їх роботи, можна регулювати не підходячи до самого виробу. Це робиться за допомогою пульта керування або смартфону (регулюється температура димових газів на виході, швидкість продування та інше). Так, наприклад, при завантаженні – Altep автоматично відключає систему подачі повітря, виключає можливість попадання пилу та диму з бункера горіння до приміщення.

Котли Альтеп м. Чернігів

 

Котлант (Kotlant). Бренд виробника твердопаливних котлів Kotlant широко відомий у всій Європі. Останні п’ятнадцять років ефективно представляє Україну в галузі опалювальної техніки в інших країнах. Є неодноразовим переможцем міжнародних виставок. Зарекомендував себе як справжній лідер у питаннях якості та доступної ціни. Широкий асортимент товарів дозволяє підібрати необхідне опалювальне обладнання як для приватного будинку, так і для великих виробничих об’єктів. На сьогодні випускаються моделі від 12 до 500 кВт з різноманітними технічними можливостями та на різні опалювальні приміщення. Вся продукція виробляється на сучасному імпортному устаткуванні, з використанням високоякісних технологій. Термін експлуатації всієї обігріваючої техніки становить не менше 20 років. Для любого смаку користувача, є великий спектр опалювальних агрегатів: серії “КГ”, КН”, “КВУ”, “КО”, “MAKOTEN”. Любителям підігріву їжі та нагріву води можна підібрати котли з плитою. Для інформації: останнім часом понад 2760 жителів нашої країни, які придбали дане обладнання, повністю вирішили проблему з обігрівом, заощадивши чималі кошти. До речі, твердопаливні котли Kotlant, буферні ємності замовити та купити можна у нас. Весь модельний ряд Ви можете подивитися натиснувши ТУТ.

Котли Котлант м. Чернігів

 

Описані вище марки – це лише невелика частина того, що робиться в Чернігові та пов’язане з опаленням будинків або приміщень обладнання. Тому, якщо у Вас буде вільний час та питання: куди б поїхати? Безперечно виділіть частину свого часу на знайомство з цим прекрасним містом Чернігів.

Котел в Домі рекомендує!!!

 

 

Comments

 • Игорь Львович Відповіcти

  Красивый город.

  at
 • Николай Відповіcти

  Мой любимый город с – хорошей историей и прекрасными жителями.

  at
 • Олег Відповіcти

  Такой город нужно посетить и увидеть его воочию – однозначно.

  at
 • Степн Матвійович Відповіcти

  Дуже шкода, що в 2022 році це місто зазнало великої біди.

  at

Залишити відповідь

two + 12 =