Оригінальний спосіб – як без зусиль очистити решітку після шашлику

Приготування шашлику на дачі або на природі під час відпочинку стало вже традицією. Це й не дивно. Адже не один пікнік не обходиться без цього. Да і приємно побалувати себе та друзів смачним ароматним м’ясом, підсмаженому на дровах, та ще й на свіжому повітрі. Для таких забаганок майже кожен має в своєю арсеналі шампури. Також не менш популярна решітка для шашлику. І саме про неї сьогодні і піде мова. Про корисну пораду – як самому почистити решітку для шашлику.

Після хорошого застілля, як не крути, доводиться очищати решітку від жиру і нагару. Ідеальний варіант, звичайно, це коли приступаєш до цієї процедури відразу ж після приготування на неї їжі. Тоді це зробити набагато простіше і швидше виходить. Та говорячи по-правді, мало у кого зазвичай виникає бажання витрачати час на чистку решітки під час відпочинку. Та й не варто! Тому що багато хто використовує дуже простий і ефективний спосіб для миття решіток, про який я дізнався від свого товариша. Спробував сам зробити так само. Що з цього вийшло, читайте нижче.

Мяс'о на вогні

Щоб очистити решітку після шашлика, я зазвичай завжди просто обпалював її на відкритому вогні. Залишки очищав за допомогою спеціальної металевої щітки. Про інші способи якось навіть не замислювався. Та одного разу друг мене сильно здивував. Його спосіб очищення решітки після приговлення м’яса на вугіллях мені здався оригінальним.

Вирішив взяти ідею на озброєння.

Решітка із застарілим нагаром

Щоб перевірити спосіб повною мірою, взяв брудну решітку, яка лежала в сараї з минулого року.

Спосіб насправді дуже простий.

Пакет із супермаркета

Потрібно взяти щільний герметичний поліетиленовий пакет такого розміру, щоб туди вільно входила решітка.

Мило для чистки решітки

У нього необхідно налити рідину для миття посуду (кілька столових ложок) і зовсім небагато води. Для цього цілком підійде звичайне рідке мило. Потім суміш, що знаходиться всередині пакета, потрібно розмазати по його стінках, енергійно розтирючи.

Решітка в пакеті

Як тільки в пакеті утворилася піна, потрібно помістити в нього брудну решітку, зав’язати та залишити годин на 12 (наприклад, до ранку). По закінченні часу нагар з легкістю відпадає від решітки і змивається під струменем води. Все – чиста решітка, знову як нова! Після цього етапу можна її далі використовувати та насолоджуватися відпочинком в колі друзів.

Перевірте, спосіб працює на п’ять балів!

 

В кочегарку заглядаю раз на тиждень. Як і скільки коштує переробити котел на дровах у пелетний

Подписуйтеся на наш канал в YouTube

Comments

  • Андрій Відповіcти

    Дякую, У меня получилось, Все добре вийшло

    at
  • Сергей Відповіcти

    Спасибо, за совет. Теперь можно смело брать решетку и в бой.

    at

Залишити відповідь

fourteen − 2 =