Відображаються усі з 5 результатів

Marten Praktik (Мартен Практик) – лінійка твердопаливних котлів українського виробництва. Представлена потужностями: 12- 30 квт. Котли Мартен Практик являють собою надійне, сучасне устаткування з високим показником ефективності роботи. Призначені для опалення побутових, виробничих та інших приміщень площею до 300 кв.м. Під час виробництва даної моделі, виробником Мартен використовуються новітні технології та матеріали вищої якості (сталь 09Г2С).

котли Мартен Практик

Корпус котла – складається із високопродуктивного теплообмінника та великої камери горіння. Всередині топки розмішені товстостінні, безшовні, водоохолоджуючі колосніки. Наявність ізольованого термокожуху мінімізує втрати тепла. Така конструкція гарантує тривалий термін експлуатації апарату – не менше 15 років.

Паливо для котлів

Паливо завантажується вручну. Це можуть бути: дрова, вугілля, опалювальні брикети та таке інше. Управління виробом: за допомогою механічного регулятора тяги, або автоматики та вентилятора (поставляється окремо). Marten дає гарантію 3 роки на свою продукцію.

Конструкция котла Мартен Практик

Чому котли Мартен Практик вибирають у нас:

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Наш канал на YouTube