Відображаються усі з 5 результатів

Твердопаливні котли Marten Praktik (Мартен Практик) – лінійка обладнання тривалого горіння  12-30 квт від українського виробництва. Являють собою сучасне та надійне устаткування з високим показником ефективності роботи. Призначені для опалення побутових, виробничих та інших приміщень площею до 300 квадратів. В даних моделях, виробником Мартен використовуються новітні технології та матеріали вищої якості (сталь 09Г2С).

котли Мартен Практик

Конструкція складається з високопродуктивного теплообмінника та великої камери горіння. В середині топки розмішені товстостінні, безшовні, водоохолоджуючі колосніки. Наявність ізольованого термокожуху мінімізує втрати тепла. Така конструкція гарантує тривалий термін експлуатації пристроїв – не менше 20 років.

Паливо для котлів

Паливо завантажується вручну. Це можуть бути: дрова, вугілля, опалювальні брикети та таке інше. Управління роботою: за допомогою механічного регулятора тяги, або автоматики (поставляється окремо). 

Конструкция котла Мартен Практик

Чому котли Мартен Практик вибирають у нас:

 • многолетний опыт

  Багаторічний досвід

  Більше 5 років займаємося постачанням та реалізацією обладнання систем опалення та димохідних конструкцій.

 • Скидки

  Вигідні знижки

  Постійно запускаємо різні акції з можливою безкоштовною доставкою чи зменшеною ціною товару.

 • Акции для постоянных клиентов

  Акції для постійних клієнтів

  Ми цінуємо наших клієнтів. Вони стають членами нашої сім'ї і для них ми завжди маємо подарунок на пам'ять або під подушку.

 • Бесплатная доставка

  Безкоштовна доставка

  Ми хочемо зблизити людей, роблячи максимальні кроки назустріч. При замовленні товару на суму понад 6000 грн. безкоштовна доставка здається нам дуже добрим початком довірчих відносин.

 • Сервис

  Сервіс

  Нам дорогий будь-який відвідувач. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, його ситуації, фінансових можливостей чи переваг у виборі обладнання. Нам це тільки на радість. Зігріта людина – щаслива навіки!

 • Консультации

  Консультації

  Ми підтримуємо наших клієнтів не тільки в процесі покупки, але й під час встановлення, налаштування та експлуатації. Дбаємо про ваше обладнання як про своє.

Наш канал на YouTube