Рятуємося від спеки в квартирі: саморобний кондиціонер з пляшок

Добре, коли літо, сонце, теплі деньки, відпочинок на природі. Але велика кількість людей дуже погано переносять спеку. Напевно з цим погодяться багато. Ще тільки середина літа, а дехто із нас знову хоче повернути зиму.

Ми живемо в Україні в центральній її частині, де літом рідко ідуть дощі та дуже жарко. І в цьому році уже більше місяця стоїть нестерпна спека. Дощів ми не бачили довго. Як кажуть, хоч би крапля з неба впала.

 

Температура в приміщенні

У квартирі теж спека. Нагріваються стіни так, що стає душно. У підсумку починає боліти голова і з’являється млявість. Добре тим, в кого є кошти та хто може встановити кондиціонер. Але у нас поки немає такої можливості.

Коли за вікном палюче сонце, що можна зробити в задушливій квартирі, щоб було свіжо, прохолодно? Сьогодні розповімо Вам про два простих вирішення проблеми з використанням пластикових пляшок. Та із чого виготовити саморобний кондиціонер.

1 спосіб

Наливаємо в півтора літрові пляшки воду. Можна використовувати маленькі пляшки або 2 літрові.

 

Лід для кондиціонера

Головне не доливати до горлечка. Потрібно щоб пляшка була трохи не повна. Добре закручуємо і кладемо в морозилку. Через 3-5 годин вода перетворитися на лід. Саме це нам і потрібно.

Розкладаємо заморожені пляшки з водою по кімнатах.

 

Лід в тазу

Можна кілька пляшок покласти в таз, чи в ванну.

 

лід у ванні

Інші пляшки ставимо біля відчиненого вікна. Повітря в кімнаті стає прохолодніше і свіже.

 

лід на вікні

Якщо у Вас є вільний час, то Ви можете час від часу обприскувати москітну сітку водою. Але все ж зручніше використовувати пляшки.

2 спосіб

Ще добре рятує вентилятор. Тільки його потрібно модернізувати. Відрізати від пляшок дно, виконати кілька отворів і прив’язати шийкою вниз до задньої частини вентилятора на хомути.

 

Робимо самі кондиціонер

Засипати лід в перевернуті пляшки і закрити відрізаним дном. Можна просто прив’язати заморожені пляшки до вентилятора, щоб не робити отвори. Включити вентилятор і в кімнату буде надходити прохолодне повітря. Це безкоштовна альтернатива зволожувачів повітря дуже ефективна та дешева.

 

Саморобний кондиціонер

І на останок, хороша порада — для заморозки льоду використовуйте солону воду. Сіль змусить лід танути повільніше. Таким чином, ви можете залишатися в прохолоді протягом більш тривалого часу.

Читайте також:

 

Ожина та її корисні властивості

Добавить комментарий

2 + четырнадцать =